Vystome Google ir Yandex paieškos sistemose!

[qd_list]

  • Garantuojame terminų laikymąsi
  • Apmokėjimas pagal frazių buvimo aukščiausiose vietose rodiklius
  • Stabilus skambučių ir užsakymų iš svetainės skaičiaus augimas

[/qd_list]

Užsakyti komercinį pasiūlymą.

Darbo su mumis privalumai

Mūsų atkaklaus darbo dėka mūsų klientų svetainės tampa efektyviais verslo instrumentais, kurie puikiai sprendžia iškeltas užduotis! Kaip mums tai pavyksta? Skaitykite toliau…

Individualus darbas, orientuotas į rezultatą
3 metų patirtis SEO srityje leidžia mums kiekvienam Interneto projektui sukurti rezultatyvią jo vystymo strategiją paieškos sistemose.

Tik sąžiningų ir patikimų metodų naudojimas
Užsibrėžto tikslo pasiekimui – naudosime kaip patikrintas priemones, taip ir novatoriškus sprendimus!

Maksimalus mūsų veiksmų skaidrumas
Kiekvieną mėnesį mes planuojame būtinų darbų atlikimą ir pabaigoje teikiame nuodugnias ataskaitas,  įskaitant ir finansines.

Kaip mes dirbame

Darbo schema
Studijuojame jūsų ir konkurentų verslo sritį. > Parenkame ir deriname frazių sąrašą optimizavimui. > Atliekame projekto paieškos auditą, šaliname aptiktas klaidas. > Sukuriame svetainės vystymo strategiją, ruošiame darbų planą. > Optimizuojame puslapius pagal paieškos sistemų reikalavimus, rašome kokybišką tekstą. > Parenkame kokybiškus resursus, talpiname nuorodas į jūsų svetainę, didindami jos  patikimumą. > Vykdome techninį palaikymą ir projekto vystymą. > Reguliariai teikiame ataskaitas apie pasiektus rezultatus.

Rezultatų vertinimas
Naudodami automatines sistemas, mes kasdien sekame jūsų Internetinio projekto pozicijų augimo dinamiką pagal užklausas Google ir Yandex sistemose. > Tikriname, ar raktažodžių frazės užtikrina suplanuotą lankytojų kiekį. > Jeigu ne – analizuojame lankomumo statistiką ir teikiame rekomendacijas svetainės pokyčiui. > Atliekame šiuos pokyčius. > Kartojame veiksmus.

Terminai ir garantijos
Tinklapio vystymo paieškos sistemose terminas priklauso nuo paieškos užklausų konkurencingumo ir esamos Internetinės svetainės būklės. Kaip taisyklė, pirmieji rezultatai būna pastebimi po 2 mėnesių darbo. Prieš darbų pradžą mes fiksuojame darbų vykdymo terminus sutartyje ir garantuojame jų laikymąsi.

Paslaugų kaina
Vystymo kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui ir priklauso nuo užklausų kiekio ir jų konkurencijos laipsnio. Minimalaus paketo kaina sudaro 230 € per mėnesį.

Jūsų svetainės vystymo kainos ir terminų numatymui

Jūs galite: pateikti užklausą komerciniam pasiūlymui arba susisiekti su vadybininku telefonu.