Paleidus Interneto projektą, jo efektyvaus vystymo užtikrinimui reikalingas profesionalus Svetainės talpinimas ir priežiūra. Tinklapio palaikymas – tai einamųjų darbų kompleksas, kurie užtikrina efektyvų svetainės funkcionalumą ir vystymąsi. Į šią paslaugą gali būti įtrauktos sekančios darbų rūšys:

Techninis tinklapio palaikymas

Užtikrina svetainės veikimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Svetainės talpinimas ir priežiūra - CreoWeb

Svetainės informacinis palaikymas

Į paslaugą įeina:

[qd_list]

  • Kokybiško turinio teksto parašymas projektui;
  • Iliustracijų ir nuotraukų apdorojimas talpinimui svetainėje;
  •  Tekstinės informacijos talpinimas;
  • Reklamos bei reklaminių skydelių talpinimas svetainėje.
  • Hostingas ir darbas su domenų vardų registratoriumi.

[/qd_list]

Tinklapio marketinginis vystymas

Užtikrina svetainės atnaujinimą, atsižvelgiant į besikeičiančias konkurencijos sąlygas. Paslauga apima:

[qd_list]

  • Internetinio projekto techninio vystymo darbus bei papildomų funkcinių modulių pajungimą (online-skaičiuoklė, paslauga „Klausimas-Atsakymas“, forumas ir kt.);
  • Svetainės naudingumo gerinimo veiksmai, reikalingi lankytojų pavertimo klientais didinimui;
  • Projekto paruošimas marketingo akcijoms arba šventiniams renginiams (pavyzdžiui, Naujieji metai, Kalėdos arba Kovo 8d. ). Šis darbas apima dalinį svetainės dizaino pokytį, akcijų ir reklaminės medžiagos paruošimą. Tokie pokyčiai leis pagerinti reklamos veiksmų efektyvumą ir skatins vartotojų lojalumo didinimą, nes jiems būna malonus jūsų dėmesys.

[/qd_list]

Užsisakius profesionalų tinklapio palaikymą kompanijoje CreoWeb, jūs būsite užtikrinti dėl jūsų Internetinio projekto nuolatinio ir efektyvaus darbo! Kiekvienam klientui yra skiriamas atskiras specialistas. Jis operatyviai informuos jus apie svetainės darbų vykdymą, reguliariai atliks konkurencinės aplinkos monitoringą ir laiku pateiks svetainės funkcionalumo gerinimo patarimus.

[notification type=”notification_info” ]Jūs visada galite kreiptis pagalbos į vadybininką, pasinaudoję bet kuriuo susisiekimo būdu, nurodytu mūsų tinklapyje.[/notification]