kitos-paslaugos-svetaines-analizeEfektyvių pardavimų ir pajamų didinimo metodų paieška – tai yra bet kurios komercinės kompanijos viena iš pagrindinių užduočių. Kiekvienam verslo savininkui anksčiau ar vėliau kyla klausimas: ar jo svetainė iš tikrųjų veikia efektyviai? Ar galėtų atstovybė Internete atnešti dar daugiau klientų ir kaip to pasiekti? Ar Internetinės reklamos sąnaudos yra proporcingos naudai, kurią atneša kompanijos svetainė? Gauti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus jums padės auditas.

Mes siūlome jums konsultavimo paslaugas, kurios suteiks galimybę įvertinti jūsų tinklapio efektyvumą ir pasirinkti optimalią vystymo strategiją.

svetaines analize ir auditas

Tinklapio auditas leidžia nustatyti esamą tinklapio būseną, kompanijos vietą rinkoje, jos padėtį tarp pagrindinių konkurentų. Be šito neapsieisite, jeigu planuojate pristatyti rinkai naujas prekes arba sustiprinti jau turimas pozicijas. Jo rezultate bus paruoštas išsamus svetainės vystymo rekomendacijų sąrašas ir sukurta optimali svetainės populiarinimo Internete strategija. CreoWeb specialistai atlieka tokias analitinio tyrimo rūšis:

[qd_list]

  • Paieškos auditas nustato, ar jūsų svetainė atitinka paieškos sistemų reikalavimus. Paieškos optimizavimo nustatytų trūkumų šalinimas gali išvesti Internetinę atstovybę į lyderiaujančias paieškos rezultatų pozicijas, padidinti lankytojų skaičių ir pardavimų lygį.
  • Techninis auditas yra skirtas svetainės dabartinės būsenos diagnostikai. Remiantis tyrimo rezultatais, yra pateikiama išsami visų svetainėje aptiktų techninių klaidų apžvalga ir pateikiamos rekomendacijos jų šalinimui.
  • Svetainės naudingumo auditas – jūsų svetainės patogumo lygio lankytojų atžvilgiu tyrimas. Svetainės naudingumo analizės rezultate jūs gausite išsamų jos dabartinės būsenos vertinimą. Taip pat gausite rekomendacijų, kaip pagerinti tinklapio sąveiką su vartotojais ir pagerinti pardavimų konversijos lygį. Aptikus trūkumus, kurie neleidžia Internetiniam projektui gauti maksimalios naudos, mes padėsime juos pašalinti. Tuo būdu pagerinsime jūsų reklamos ir tinklapio konversiją.
  • Tikslinės auditorijos tyrimas. Internetinės svetainės vystymo strategija nustatoma pagal jos tikslinės auditorijos ypatumus. Auditorijos tyrimo kokybė prieš paleidžiant Interneto projektą nulemia jo sėkmę ateityje. Nuodugnus jūsų tikslinio vartotojo aprašymas leis išvengti klaidų vystant svetainę. Taip pat atsiras galimybė panaudoti efektyviausius komunikacijos kanalus ir teisingai paskirstyti reklamos biudžetą.
  • Reklamos kampanijos efektyvumo analizė padeda nustatyti pagrindinius reklamos kampanijos planavimo ir įgyvendinimo trūkumus, sukurti jų šalinimo būdus. Teisingai optimizuojamas biudžetas. Apgalvojami metodai, leidžiantys kelis kartus padidinti vykdomų marketingo veiksmų naudą.  Mes išanalizuosime naudojamų reklamos kanalų efektyvumą ir pagerinsime rezultatą!
  • Internetinių analizės sistemų nustatymas leidžia paversti analitinių paslaugų darbą greitu ir patogiu. Jūs galėsite savarankiškai vertinti jūsų reklaminių kampanijų efektyvumą tiek bendrai, tiek ir atskirai pagal kiekvieną užklausą. Teisingas Internetinių analizės sistemų nustatymas leidžia lengvai nustatyti, iš kur ateina jūsų tinklapio lankytojai. Tuo būdu biudžetas gali būti nukreiptas į rezultatyviausius reklamos kanalus. Mūsų kompanijos specialistai ne tik pritaikys reikiamas Internetinės analizės sistemas  jūsų verslo tikslams ir poreikiams, bet ir išmokys jūsų darbuotojus efektyviai jas naudoti.

[/qd_list]
[notification type=”notification_info” ]Jūs visada galite kreiptis pagalbos į vadybininką, pasinaudoję bet kuriuo susisiekimo būdu, nurodytu mūsų tinklapyje.[/notification]