kitos-paslaugos-dizainas-ir-maketavimasDizainas yra svarbus sėkmingų pardavimų veiksnys – tinkamas produkto ar paslaugos apipavidalinimas byloja apie jo kokybę. Todėl yra verta skirti daugiau dėmesio ne tik vizualiniam jūsų produktų pristatymui, bet ir kompanijos firminiam stiliui, svetainės išvaizdai, reklaminėms medžiagoms.

Mes projektuojame praktišką, funkcionalų dizainą, kuris yra kruopščiai apgalvotas ir pilnai atitinka šiuolaikinio verslo tendencijas.

Svetainės dizainas  yra tas faktorius, kuris iš esmės nustato jūsų tinklapio sėkmę. Mes kuriame įdomius, stilingus dizainus. Jie maksimaliai atitinka svetainės tematiką ir kompanijos firminį stilių. Jūsų Internetinio projekto išvaizda pilnai atspindės jo turinį.

dizainas ir maketavimasTinklapio modernizacija ir dizaino atnaujinimas — tai yra kompanijos Internetinės atstovybės  vizualaus ir funkcionalaus tobulinimo darbai. Tai daroma svetainės efektyvumo gerinimo sumetimais. Modernizacija suteiks galimybę kelis kartus pagerinti svetainės funkcionalumą ir informatyvumą. Tai turės teigiamos įtakos jos konversijos lygiui ateityje.

Reklaminių skydelių kūrimas skirtas tiek jūsų reklaminei kampanijai, tiek reklamos talpinimui jūsų svetainėje. Kokybiškas, profesionaliai sukurtas reklaminis skydelis yra reklamos efektyvumo, teisingo kompanijos pozicionavimo ir prekės ženklo atpažinimo lygio gerinimo  garantas.

firminis styliusLogotipo dizainas — tai yra pagrindinio kompanijos įvaizdžio elemento kūrimas. Logotipo atlikimo kokybė ir jo atitikimas firminiam stiliui nemaža dalimi nulemia pardavimų sėkmę ir tikslinės auditorijos lojalumo laispnį.

Firminio stiliaus kūrimas — mes sukursime jums individualų ir efektingą firminį stilių, pilnai atitinkantį kompanijos misiją ir iškeltas užduotis.

[notification type=”notification_info” ]Jūs visada galite kreiptis pagalbos į vadybininką, pasinaudoję bet kuriuo susisiekimo būdu, nurodytu mūsų tinklapyje.[/notification]