Plačiau apie tinklapio paieškos vystymą. Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) – tai kompleksas veiksmų, skirtų pritraukti potencialių klientų srautą į tinklapį iš paieškos sistemų. Tikslas – užtikrinti, kad nuoroda į svetainę atsirastų pirmajameme paieškos sistemos rezultatų puslapyje pagal atitinkamas užklausas. To pasekoje pritraukiami tiksliniai vartotojai.

Kokias užduotis sprendžia:
[qd_list]

 • Pardavimų iš tinklapio augimas
 • Svetainės lankytojų skaičiaus augimas
 • Prekės ženklo atpažinimo padidėjimas.
 • Žema potencialių klientų pritraukimo kaina, lyginant su kitomis reklamos Internete rūšimis, pavyzdžiui, kontekstine reklama.
 • Kokybiškas auditorijos valdymas. Lankytojai, atėję iš paieškos sistemų, turi aiškią motyvaciją tikslinio veiksmo atlikimui. Potencialūs klientai pasitiki jūsų svetaine, todėl kad patys jus surado!
 • Rezultato ilgaamžiškumas. Netgi po vystymo darbų nutraukimo tinklapio pozicijos  gana ilgai išsilaikys paieškos sistemų rezultatų viršunėse.

[/qd_list]

Seo privalumai

[qd_list]

 • Žema potencialių klientų pritraukimo kaina, lyginant su kitomis reklamos Internete rūšimis, pavyzdžiui, kontekstine reklama.
 • Kokybiškas auditorijos valdymas. Lankytojai, atėję iš paieškos sistemų, turi aiškią motyvaciją tikslinio veiksmo atlikimui.
 • Potencialūs klientai pasitiki jūsų svetaine, todėl kad patys jus surado!
 • Rezultato ilgaamžiškumas. Netgi po vystymo darbų nutraukimo tinklapio pozicijos gana ilgai išsilaikys paieškos sistemų rezultatų viršunėse.

[/qd_list]

Trūkumai

[qd_list]

 • Pagrindinis šios reklamos būdo trūkumas yra rezultatų pasiekimo terminas. Dėl objektyvių priežasčių, yra neįmanoma tučtuojau pasiekti aukštų Interneto projekto paieškos rezultatų.

[/qd_list]

Kaip taisyklė, pirmieji paieškos optimizavimo veiksmų rezultatai pasireiškia po vieno-dviejų mėnesių. Siekiant gauti tam tikrų reklamos kampanijos rezultatų jau pradiniuose svetainės vystymo etapuose, mes rekomenduojame kompleksiškai vertinti projektą ir vienu metu naudoti kelis reklamos kanalus.

Svetainės populiarinimas pagal užklausas
Mes išvedame ir palaikome jūsų tinklapį pirmaujančiose pozicijose Google ir Yandex pagal patvirtintas frazes per griežtai nustatytą laiko terminą. Jūs mokate tik už tą laiką, kurio metu užklausos patenka į Google ir Yandex Top 10. Sutikite, tai  pelninga ir labai skaidru!

Mūsų esminiai privalumai yra šie:
[qd_list]

 • Terminų laikymosi garantija
 • Dieninis mokestis už frazių buvimą aukščiausiose vietose
 • Itin demokratinės kainos

[/qd_list]

Darbo schema
Mes iš anksto skaičiuojame frazės buvimo Google ar Yandex pirmajame puslapyje kainą per dieną. Gautus skaičius deriname su jumis ir fiksuojame juos sutartyje. Praėjus mėnesiui skaičiuojame rezultatus kiekvienai patvirtintai frazei dienomis, sumuojame jas ir gauname bendrą mėnesio mokestį.

Visi skaičiavimai vykdomi automatiškai,  remiantis atvirų statistikos sistemų duomenimis. Dirbti su mumis paprasta, aišku ir pelninga!

Terminai ir garantijos

Frazės judėjimo į TOP 10 laiko terminas gali skirtis nuo 1 iki 12 mėnesių. Jis priklauso nuo jos populiarumo (konkurencingumo) ir nuo paieškos sistemos (Google, Yandex ir kitų). Kiekvienai frazei atskirai mes nustatome jos judėjimo terminą ir suteikiame šios prognozės įgyvendinimo garantiją. Mes garantuojame, kad pirmuosius paieškos rezultatus Google jūs matysite jau po mėnesio, Yandex – per pirmuosius tris mėnesius. Visus terminus ir garantijas mes fiksuojame sutartyje.

Kainos

Frazės laikimosi pirmajame paieškos sistemos Google ar Yandex puslapyje svyruoja nuo 230 € iki 600 € per mėnesį. Šis skaičius priklauso nuo paieškos sistemos, jūsų svetainės būklės, konkrečios frazės populiarumo ir, kaip pasekmė, jos judėjimo į paieškos lyderiavimo pozicijas sudėtingumo.

Minimalus svetainės vystymo paketas – 230 € per mėnesį. Pateikti užklausą komerciniam pasiūlymui arba susisiekti su vadybininku telefonu.